Načítavam ...
  • Sedemnáste zasadnutie obecného zastupitelstva Prioritou 17. zasadnutia obecného zastupiteľstva, konaného 1. marca 2013, bola voľba ... Záznam TU

  • Šestnáste zasadnutie obecného zastupiteľstva Tesne po Novom roku, hneď ako sa dalo, starosta obce zvolal mimoriadne zasadnutie obecného zastupiteľstva, v poradí 16.-te, ktoré sa konalo 8. januára 2013 o 18:00 hod. v zasadacej ... Záznam TU

  • Pätnáste zasadnutie obecného zastupiteľstva Obecné zastupiteľstvo zasadalo posledný krát v tomto roku a to 11. decembra 2012 o 18:00 hod. v zasadacej miestnosti Obecného úradu. Asi najväčšiu pozornosť poslanci so starostom venovali téme ... Záznam TU

  • Štrnáste zasadnutie obecného zastupiteľstva Počas letných mesiacov našej kamere unikli dve zasadnutia OZ, no opäť Vám prinášame (na dožadovanie sa občanov) záznam zo zasadnutia obecného zastupiteľstva ... Záznam TU


Tlačové správy
Napísal Juraj Hatala pred 9 rokmi   |   Téma: Šport    |    Prečítané 4376 x
2. ročník zimného stolnotenisového turnaja

Už v prvý týždeň nového roka 2012, dňa 6. januára, sa v dolnoohajskom kultúrnom dome konal 2. ročník zimného stolnotenisového turnaja, ktorý zastrešoval miestny športový klub. Aktívna účasť bola na turnaji vyhradená len pre občanov Dolného Ohaj. Keďže bola na predchádzajúcom ročníku vysoká účasť, organizátori očakávali vysoký záujem o turnaj aj tento rok, čo sa im napokon potvrdilo.

Čítajte celý článok »»»


Napísal Ivan Hlaváč pred 9 rokmi   |   Téma: Kultúra    |    Prečítané 5195 x
Vianočné trhy 2011

Poslednú, zlatú, adventnú nedeľu (18. decembra 2011) sa konali v Dolnom Ohaji vianočné trhy. Niečo pred druhou hodinou popoludní, sa kultúrny dom zaplnil vianočne naladenými dolnoohajčanmi. Po príchode bol každý obdarovaný obecným kalendárikom na rok 2012 a dostal vianočný punč.

Čítajte celý článok »»»


Napísal DolnýOhaj.sk pred 9 rokmi   |   Téma: Samospráva    |    Prečítané 4305 x
5-zasadnutie-oz

Po takmer trojmesačnej prestávke naši poslanci opäť zasadli za stôl na 9. zasadnutí obecného zastupiteľstva, ktoré sa konalo dňa 15. decembra 2011 o 18:00 v zasadacej miestnosti obecného úradu. Na prejednanie svojej žiadosti sa prišli pozrieť aj naši spoluobčania, ktorí ju na Oú adresovali. Okrem iného sa prejednávalo aj zvýšenie poplatku za komunálny odpad a poslanci si záverom odsúhlasili odmeny cez 2000

Čítajte celý článok »»»


Napísal Ivan Hlaváč pred 9 rokmi   |   Téma: Kultúra    |    Prečítané 4963 x
kotva-2011

V prvú októbrovú sobotu sa v kultúrnom dome v obci Dolný Ohaj konal XX. ročník súťaže amatérskych spevákov, ktorá nesie názov Žitavská kotva. Súťaž organizovala agentúra PRIMA DANCE, OŠK Dolný Ohaj a Obec Dolný Ohaj. Tento jubilejný ročník bol plný prekvapení.

Čítajte celý článok »»»


Napísal Jozef Hatala pred 9 rokmi   |   Téma: Zaujímavosti    |    Prečítané 3135 x
5-zasadnutie-oz

Od roku 1956 doteraz sa Štefan Ševčík z Dolného Ohaja (na snímke) venuje „šoférovaniu“. Celý život pracoval ako vodič z povolania. Je tomu presne 55 rokov, čo brázdi najmä domáce cesty bez nehody. Dnes sa jubilant dožíva pekného jubilea 74 rokov.

Čítajte celý článok »»»


Napísal DolnýOhaj.sk pred 9 rokmi   |   Téma: Samospráva    |    Prečítané 4089 x
5-zasadnutie-oz

Starosta obce zvolal 7. mimoriadne zasadnutie obecného zastupiteľstva, ktoré sa konalo dňa 29. júla 2011 o 18:00 v zasadacej miestnosti obecného úradu. Nosnou témou tohto zasadnutia bolo upozornenie, prokurátorky JUDr. Valérii Sedlákovej z okresnej prokuratúry v Nových Zámkoch, na nedostatky vo Všeobecných záväzných nariadeniach našej obce. 

Čítajte celý článok »»»


Napísal DolnýOhaj.sk pred 9 rokmi   |   Téma: Samospráva    |    Prečítané 3381 x
5-zasadnutie-oz

Dňa 30. júna 2011 sa konalo v Dolnom Ohaji, v poradí šieste, zasadnutie obecného zastupiteľstva, na ktorom sme nechýbali ani my, portál DolnýOhaj.sk a prinášame Vám tak záznam z tohto zasadnutia.

Čítajte celý článok »»»


Napísal Peter Lipták pred 9 rokmi   |   Téma: Šport    |    Prečítané 4764 x
futbal-koniec-sezony-10-11-0

Počas uplynulého víkendu sa odohrali posledné futbalové zápasy v sezóne 2010/2011. Počas tejto sezóny sa darilo hlavne našim dorastencom, ktorí sa prebojovali vo svojej kategórii na 2. miesto a v baráži o postup do V. ligy získali majstrovský pohár. Prinášame Vám konečné tabuľky umiestnenia sa našich reprezentantov v kategórii Dospelí, Dorast a Žiaci.

Čítajte celý článok »»»


Napísal DolnýOhaj.sk pred 9 rokmi   |   Téma: Samospráva    |    Prečítané 3695 x
5-zasadnutie-oz

Po mesiaci Vám opäť prinášame záznam z 5. mimoriadneho zasadnutia obecného zastupiteľstva, ktoré sa konalo dňa 20. mája 2011 o 19:00 hod. v zasadacej miestnosti Obecného úradu v Dolnom Ohaji. Okrem iného sa prejednávala aj nájomná zmluva s obvodným lekárom pre dospelých, MUDr. Jozefom Štrelingerom, ktorý sa tohto prejednávania aj osobne zúčastnil.

Čítajte celý článok »»»


Napísal DolnýOhaj.sk pred 10 rokmi   |   Téma: Naša farnosť    |    Prečítané 3598 x
frantisek-muska-1

Tento výnimočný kňaz, ktorý v ohajsko-hulskej farnosti pôsobil necelých 39 rokov, nás opustil 13. apríla 2011 v novozámockej nemocnici vo veku nedožitých 87 rokov. Hoci jeho snom bolo zomrieť za oltárom, jeho pomalý blížiaci sa odchod bol veľmi symbolický.

Čítajte celý článok »»»Portál Dolný Ohaj.sk je nezávislá stránka fungujúca bez podpory obecnej samosprávy. Všetky informácie / materiály obsiahnuté na tomto portáli pre Vás nestranne zhromažďuje skupina mladých ľudí z obci.
Oznamy
29. jún 2011 - 22:58
Na portáli DolnýOhaj.sk postupne nájdete aj informácie o združeniach a spolkoch, ktoré v našej obci pôsobia. Ako prvú predstavujeme Dolnoohajskú gospelovú skupinu ANIMA.
Viac tu
28. jún 2011 - 22:00
Od dnes môžete využívať na našich stránkach vyhľadávač a začali sme zverejňovať počty prezretia tlačových správ, ktoré publikujeme.
24. marec 2011 - 22:00
Do prevádzky sme uviedli webkameru.
23. marec 2011 - 20:35
Bola pridaná nová anketa.Facebook
COPYRIGHT
© 2005 - 2011 Dolný Ohaj.sk
Admin: Peter Lipták
SPONZORI