Načítavam ...
2. ročník zimného stolnotenisového turnaja
Autor: Juraj Hatala    |    Publikované pred 6 rokmi    |    Téma: Šport    |    Prečítané 3442 x

Už v prvý týždeň nového roka 2012, dňa 6. januára, sa v dolnoohajskom kultúrnom dome konal 2. ročník zimného stolnotenisového turnaja, ktorý zastrešoval miestny športový klub. Aktívna účasť bola na turnaji vyhradená len pre občanov Dolného Ohaj. Keďže bola na predchádzajúcom ročníku vysoká účasť, organizátori očakávali vysoký záujem o turnaj aj tento rok, čo sa im napokon potvrdilo.

Samotné súťaženie sa začalo o 14:00 hod., no hráčom boli k dispozícii hracie stoly na rozcvičenie sa už od ranných hodín. Aj v tomto ročníku boli súťažiaci rozdelení do troch kategórií podľa veku na: Mladší muži – Starší muži – Starí páni. Zmena nastala oproti minulému ročníku v kategórii ženy, ktorá bola zrušená v dôsledku nízkeho záujmu. Počas prebiehajúcich zápasov vládla v priestoroch kultúrneho domu príjemná, športová atmosféra a pre súťažiacich, ale aj divákov bol pripravený bufet s občerstvením. Všetci zúčastnení si z turnaja odniesli veľa pekných športových zážitkov, no tým najtalentovanejším boli udelené aj medaile.