Načítavam ...
2. ročník zimného stolnotenisového turnaja
Autor: Juraj Hatala    |    Publikované pred 9 rokmi    |    Téma: Šport    |    Prečítané 4376 x
2. ročník zimného stolnotenisového turnaja

Už v prvý týždeň nového roka 2012, dňa 6. januára, sa v dolnoohajskom kultúrnom dome konal 2. ročník zimného stolnotenisového turnaja, ktorý zastrešoval miestny športový klub. Aktívna účasť bola na turnaji vyhradená len pre občanov Dolného Ohaj. Keďže bola na predchádzajúcom ročníku vysoká účasť, organizátori očakávali vysoký záujem o turnaj aj tento rok, čo sa im napokon potvrdilo.

Samotné súťaženie sa začalo o 14:00 hod., no hráčom boli k dispozícii hracie stoly na rozcvičenie sa už od ranných hodín. Aj v tomto ročníku boli súťažiaci rozdelení do troch kategórií podľa veku na: Mladší muži – Starší muži – Starí páni. Zmena nastala oproti minulému ročníku v kategórii ženy, ktorá bola zrušená v dôsledku nízkeho záujmu. Počas prebiehajúcich zápasov vládla v priestoroch kultúrneho domu príjemná, športová atmosféra a pre súťažiacich, ale aj divákov bol pripravený bufet s občerstvením. Všetci zúčastnení si z turnaja odniesli veľa pekných športových zážitkov, no tým najtalentovanejším boli udelené aj medaile.

 

S T U P N E    V Í Ť A Z O V

Mladší muži:
1. Zdenko Hatala
2. Lukáš Slobodnik
3. Miroslav Križan
Starší muži:
1. Marián Podbehlý
2. Marcel Bánoš
3. Miloš Skačan
Starí páni:
1. Marián Malík
2. Vojtech Porubský
3. Anton Bartoš st.

 2. ročník zimného stolnotenisového turnaja  2. ročník zimného stolnotenisového turnaja  2. ročník zimného stolnotenisového turnaja

Naša redakcia víťazom srdečne gratuluje!

 

Pozn. red.: Text prešiel štylistickou korektúrou.
Foto: Anton Bartoš ml.Portál Dolný Ohaj.sk je nezávislá stránka fungujúca bez podpory obecnej samosprávy. Všetky informácie / materiály obsiahnuté na tomto portáli pre Vás nestranne zhromažďuje skupina mladých ľudí z obci.

Neprehliadnite


Anketa
COPYRIGHT
© 2005 - 2011 Dolný Ohaj.sk
Admin: Peter Lipták
SPONZORI