Načítavam ...
Naši futbalisti úspešne ukončili sezónu 2010/2011
Autor: Peter Lipták    |    Publikované pred 9 rokmi    |    Téma: Šport    |    Prečítané 4763 x
futbal-koniec-sezony-10-11-0

Počas uplynulého víkendu sa odohrali posledné futbalové zápasy v sezóne 2010/2011. Počas tejto sezóny sa darilo hlavne našim dorastencom, ktorí sa prebojovali vo svojej kategórii na 2. miesto a v baráži o postup do V. ligy získali majstrovský pohár. Prinášame Vám konečné tabuľky umiestnenia sa našich reprezentantov v kategórii Dospelí, Dorast a Žiaci.

A-mužstvo

V kategórii Dospelí sa naši futbalisti umiestnili úspešne na 3. mieste v MO Nové Zámky a tak aj budúcu sezónu odohrajú v tejto triede.

futbal-koniec-sezony-10-11-2

futbal-koniec-sezony-10-11-tab-a


 

Dorast

V kategórii Dorast sa naši futbalisti umiestnili na 2. mieste v MO Nové Zámky, no v baráži, 25. júna 2011, o postup do V. ligy proti mužstvu zo Strekova vyhrali majstrovský pohár. Viac o finálovom zápase nájdete tu: http://www.regionsport.sk/…aj-majstrami

futbal-koniec-sezony-10-11-1

futbal-koniec-sezony-10-11-tab-d


 

Žiaci

Našim najmladším futbalovým reprezentantom, v kategórii Žiaci, sa v uplynulej sezóne nedarilo a tak sa ocitli na nelichotivom 14. mieste v MO Nové Zámky.

futbal-koniec-sezony-10-11-tab-z

 

Touto cestou sa chceme poďakovať naším futbalovým reprezentantom za ich podané výkony v uplynulej sezóne a želáme im veľa ďalších úspechov v tej nadchádzajúcej, ktorá sa začne o necelé dva mesiace.

Kolektív portálu DolnýOhaj.skPortál Dolný Ohaj.sk je nezávislá stránka fungujúca bez podpory obecnej samosprávy. Všetky informácie / materiály obsiahnuté na tomto portáli pre Vás nestranne zhromažďuje skupina mladých ľudí z obci.

Neprehliadnite


Anketa
COPYRIGHT
© 2005 - 2011 Dolný Ohaj.sk
Admin: Peter Lipták
SPONZORI