Načítavam ...
Neplatiči, komunálny odpad, výzva na čistenie rieky Žitavy, projekt kamerový systém, príspevok pri narodení dieťaťa, kronikár, prerokovanie zotrvania v mikroregióne TERMÁL – VIDEO
Autor: Zdenko Hatala    |    Publikované pred 10 rokmi    |    Téma: Samospráva    |    Prečítané 3905 x
rozne

Starosta obce informoval o neplatičoch. Problém je najmä s neplatičmi za komunálny odpad. Riešil sa spôsob akým vyberať poplatky za odvoz komunálneho odpadu. Obec podala žiadosť na kamerový systém, momentálne sa čaká či bude žiadosť schválená.

V prípade jej schválenia, bude výberové konanie, kde sa vyberie cenovo a kvalitatívne najlepší poskytovateľ. Ďalším bodom bolo prerokovanie zotrvania obce v mikroregióne TERMÁL. Poslanci zotrvanie jednoznačne schválili. Za nového kronikára obce bol vymenovaní bývalý riaditeľ ZŠ Viliam Slobodník. Obec zamestnala na čistenie obce a iné robotnícke práce v obci troch dlhodobo nezamestnaných občanov a to na 9 mesiacov. Týchto zamestnancov platí obec spolu s úradom práce. Viac sa dozviete vo videu.

 

Záznam zo zasadnutia – I. časť

Záznam zo zasadnutia – II. časťPortál Dolný Ohaj.sk je nezávislá stránka fungujúca bez podpory obecnej samosprávy. Všetky informácie / materiály obsiahnuté na tomto portáli pre Vás nestranne zhromažďuje skupina mladých ľudí z obci.

Neprehliadnite


Anketa
COPYRIGHT
© 2005 - 2011 Dolný Ohaj.sk
Admin: Peter Lipták
SPONZORI