Načítavam ...
Prebieha rekonštrukcia webstránky
Autor: Peter Lipták    |    Publikované pred 10 rokmi    |    Téma: Informujeme    |    Prečítané 3563 x
prebieha-rekonstrukcia Dnešným dňom bol spustený nový vzhľad webových stránok Dolný Ohaj.sk. Na stránke však ešte stále prebieha celková rekonštrukcia po jej obsahovej stránke, ktorá sa momentálne prejavuje tým, že funkčná je zatiaľ len titulná stránka a archív publikovaných článkov.

Postupne budem dávať do prevádzky jednotlivé sekcie webu a to v spolupráci s Obecným úradom Dolný Ohaj. Táto rozsiahla rekonštrukcia by mala priniesť okrem iného aj tak dlho očakávanú, pravidelnú aktualizáciu webstránky.

Jednou z noviniek, ktorú už čoskoro na stránke spustím, bude aj archív hlásení Miestneho rozhlasu. Teda ak sa aj Vám stáva, že počas hlásenia miestneho rozhlasu nestihnete zachytiť oznamy, hneď po hlásení ich nájdete na stránke.

Keďže je od 1. januára 2011 povinnosť zverejňovať zmluvy na Internete pre všetky obce, mestá a samosprávne kraje, ako aj nimi zriadené rozpočtové a príspevkové organizácie, táto povinnosť sa týka aj obce Dolný Ohaj. Preto podľa zákona č.546/2010 z 9. decembra 2010 novely Občianskeho zákonníka, Obchodného zákonníka a zákona č. 211/2000 Z.z. o slobodnom prístupe k informáciám sa na stránke objavia aj povinne zverejňované dokumenty obecného úradu.

V dnešnej dobe je už takmer každý súčasťou známej sociálne siete Facebook. Tak som si povedal, prečo nevyužiť túto skutočnosť v náš prospech? A tak ďalšia novinka na zrekonštruovanej stránke umožňuje pridávať komentáre k tlačovým správam ako je napr. aj táto ktorú čítate, prostredníctvom Vášho účtu na sieti Facebook. Tj. nie je potrebná žiadna ďalšia registrácia.

Ak Vám bude aj napriek rekonštrukcii niečo na stránke chýbať, napíšte mi Vaše návrhy na vylepšenie na mail: admin@dolnyohaj.sk .

 

Na záver by som Vám chcel poďakovať za porozumenie momentálneho stavu stránky a požiadať o trpezlivosť pokiaľ dáme stránku do 100% chodu.Portál Dolný Ohaj.sk je nezávislá stránka fungujúca bez podpory obecnej samosprávy. Všetky informácie / materiály obsiahnuté na tomto portáli pre Vás nestranne zhromažďuje skupina mladých ľudí z obci.

Neprehliadnite


Anketa
COPYRIGHT
© 2005 - 2011 Dolný Ohaj.sk
Admin: Peter Lipták
SPONZORI